İZMİR CAD. MENEKŞE 1 SK. NO:13/15 KIZILAY/ANK.TEL: +90.312.4193930 FAKS: +90.312.4193931
Haberler || Başlıklar || Aşiv || Arama ||
DEVREN KİRALIK TERZİHANE

DİKMEN CADDESİ (DOĞANKENT SİTESİ) 384/39 DİKMEN ANKARA ADRESİNDEKİ TERZİ AYDIN BAY BAYAN TERZİSİ DEVREN KİRALIKTIR. AHMET AYDIN (312-476 31 08)

 
TUNALI HİLMİDE ÇELİKLER İŞ MERKEZİNDE DEVREN TERZİ

ADRES: TUNALI HİLMİ CADDESİ NO:91/30
MÜRACAAT: AYŞE DUYAR TEL:05056174496
AYŞEM MODA EVİ:

 
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIN YENİ YILINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYOR, 2014 YILININ MESLEKTAŞLARIMA AİLELERİNE VE ÜLKEMİZ İNSANLARINA HUZUR MUTLULUK VE BOL KAZANÇLAR GETİRMESİ TEMENNİSİYLE SEVGİ VE SAYGILAR SUNUYORUM. MUHİTTİN KÖKSAL ANKARA UMUM TERZİLER VE KONFEKSİYONCULAR ODASI BAŞKANI
cicek.jpg

 
ODA BAŞKANIMIZ MUHİTTİN KÖKSAL BÖBREK AMELİYATI GEÇİRDİ

ODA BAŞKANIMIZ SAYIN MUHİTTİN KÖKSAL 04.01.2011 TARİHİNDE BAŞKENT HASTANESİNDE BAŞARILI BİR BÖBREK AMELİYATI GEÇİRMİŞ OLUP, 08.01.2011 TARİHİNDE TABURCU OLMUŞTUR. SIKINTILI BİR HASTALIK DÖNEMİ GEÇİRMEKTE OLAN  BAŞKANIMIZA CENAB-I ALLAH'TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ. ANKARA TERZİLER VE KONFEKSİYONCULAR ODASI YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI ADINA BAŞKAN VEKİLİ NURETTİN ARSLAN - BAYRAM SANCAR GENEL SEKRETER

 
BAŞKANIMIZ SAYIN MUHİTTİN KÖKSAL'IN BELEDİYE ZİYARETLERİ

BAŞKANIMIZ SAYIN MUHİTTİN KÖKSAL 19,07,2010 TARİHİNDE SAAT 15:30 DA YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI SAYIN FETHİ YAŞAR İLE BİRARAYA GELEREK YENİMAHALLE, DEMETEVLER, BATIKENT LALEGÜL, ERYAMAN ERGAZİ BÖLGELERİNDEKİ MESLEKTAŞLARIMIZIN SORUNLARINA YENİMAHALLE BELEDİYESİNİN DAHA SEVECEN VE ILIMLI YAKLAŞMASI VE KOLAYLIKLAR GÖSTERİLMESİ KONUSUNDA GÖRÜŞMELER YAPMIŞLARDIR. ÖZELLİKLE YENİMAHALLE BÖLGESİNDEKİ TERZİ MESLEKTAŞLARIMIZIN İŞYERİ AÇMA İZİNLERİNİ ALIRKEN KENDİLERİNE BELEDİYECE KOLAYLIKLAR SAĞLANMASI KONUSUNDA SAYIN BAŞKANLAR MUTABAKAT SAĞLAMIŞLARDIR.

 
TEŞEKKÜRLER SAYIN MANSUR ALADAĞ

cicek-thumb.jpgİŞİNİZİ BU KADAR CİDDİYE ALDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. SİZİ ARİF GÜNGÖR ADLI ÜYEMİZİN BEYANNAME SORUNU İÇİN ARADIĞIMIZDA TANIDIK, NEZAKETİNİZDEN VE ADINIZ GİBİ YARDIM SEVERLİĞİNİZDEN ÇOK ETKİLENDİK. SİZ UZUN ZAMANDIR GÖRMEYİ ARZULAYIP, GÖREMEDİĞİMİZ BİR BÜROKRAT OLARAK KARŞIMIZA ÇIKTINIZ. TEMSİL ETTİĞİNİZ MALİYE TEŞKİLATI ÇOK ŞANSLI. SİZE VE ŞAHSINIZDA ZİYA PAŞA VERGİ DAİRESİNE ŞÜKRANLARIMIZI İFADE EDİYOR, SAYGILARIMIZI SUNUYORUZ.

 
PEYGAMBER MESLEĞİ TERZİLİK

terzi_dikismasasi.jpgİdris Aliyhisselamdan günümüze ve hatta insanın var oluşundan günümüze Terzilik farklı bir anlatımla şöyledir. HEDEFİ İNSAN OLAN, İNSANI; DOĞA ŞARTLARINDAN KORUYAN, İKLİM ŞARTLARINA GÖRE RAHAT ETMESİNİ, GÜNÜN ŞARTLARINA GÖRE ESTETİK VE GÜZEL GÖRÜNMESİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA SAĞLIK KURALLARINA UYGUN MATERYALLERDEN VE ADINA GİYSİ DENİLEN EŞYAYI SANATKAR RUHU İLE DİKEN, HAZIRLAYAN VE HAYALİNDEKİ TÜM GÜZELLİKLERİ KUMAŞA, DERİYE, KÜRKE, İŞLEYEN KİŞİDİR TERZİ. ONUN MESLEĞİNİN ADIDIR TERZİLİK. Kutsaldır bu meslek. Bu meslek dürüstlük gerektirir. Sabır katedilmesi gereken en önemli yoldur. Alın terine parmağındaki kanı, hayallerine ruhunun güzelliğini katma becerisi ister. Yüzüğün acısını, kanburun ağırlığını, buharın sıcaklığını, yaşamak, mezürünü en sevdiği kolye gibi, masasını kuş tüyü yatağı gibi, makasını kalemi gibi, gönyesini kardeşi gibi, işyerini vatanı gibi sevmeyi gerektirir bu meslek.

 
copyright © Ankara Umum Terziler ve Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkarlar Odası ATERKON 2003